Dołącz do klubu

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ
Agata Stolarz Dyrektor Operacyjna
Aleksander Znosko-Czarnecki Content Manager
Dymitr Doktór Redaktor Naczelny FOCUS ON Business
Elwira Przybylska Redaktor prowadząca FOCUS ON Business
Iwona Księżopolska Art Director  
Marta Binek Specjalista ds. Obsługi Klienta
Michał Matras Redaktor portalu FOCUS ON Business, Social Media Manager
Mira Kleban Asystentka Biura
Patrycja Zajko Specjalista ds. Obsługi Klienta
Wiktor Doktór Prezes
Agata Stolarz Dyrektor Operacyjna

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu branżach, a blisko od 5 lat związana jest z sektorem BSS oraz organizacją Pro Progressio, w której pełni rolę Dyrektor Operacyjnej. Jej misją w Pro Progressio jest udoskonalanie procesu rozwoju organizacji jako najbardziej kompleksowej i innowacyjnej instytucji otoczenia biznesu.

 

Prywatnie mama, miłośniczka pływania, jazdy na rowerze, gotowania oraz psychologii w relacjach międzyludzkich. 

Zapraszam do kontaktu:
Aleksander Znosko-Czarnecki Content Manager

Aleksander w Pro Progressio pełni rolę Content Managera w projekcie ARENA (arena.proprogressio.pl). Dzięki niemu mamy możliwość codziennego zapoznawania się z najnowszymi materiałami z Polski i ze świata, m.in. w obszarze newsów, podcastów czy raportów.

 

Prywatnie ukończył z wyróżnieniem dwa magisteria: na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku "Zarządzanie marką i strategie marketingowe" oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku "Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce". Po godzinach podróżnik oraz pasjonat motoryzacji, sztuki i technologii.

Zapraszam do kontaktu:
Dymitr Doktór Redaktor Naczelny FOCUS ON Business

Dymitr jest praktykiem i pasjonatem rozwiązań optymalizacyjnych, które można zastosować nie tylko w pracy, ale również w codziennym życiu. Lubi doskonałość, harmonię i możliwie najlepsze wykorzystanie dostępnych zasobów przy realizacji każdego projektu. Ceni niestandardowe podejście do rozwiązywania problemów, dobre praktyki i etykę biznesową. 

W Pro Progressio odpowiada za finanse oraz działania marketingowe firmy. Jest też Redaktorem Naczelnym magazynu i portalu FOCUS ON Business, gdzie stawia sobie za cel edukować rynek z zakresu nowoczesnych usług dla biznesu, w tym outsourcingu oraz optymalnego wykorzystania zasobów.

Zapraszam do kontaktu:
Elwira Przybylska Redaktor prowadząca FOCUS ON Business

Elwira pełni rolę redaktor prowadzącej magazynu FOCUS ON Business poświęconego zagadnieniom związanym z sektorem nowoczesnych usług dla biznesu i odpowiada za koordynację procesu wydawniczego dwumiesięcznika oraz raportów opracowywanych przez Pro Progressio.

 

Realizując zobowiązanie FOCUS ON Business do dostarczania Czytelnikom wyłącznie treści najwyższej jakości, dba o wysoki poziom merytoryczny i językowy artykułów, wywiadów i analiz publikowanych na łamach magazynu.

Iwona Księżopolska Art Director  

Iwona takes care of the visual identification of our brands. Her work covers all graphic and visual elements of Pro Progressio’s communication and events. She designs and produces (DTP) the FOCUS ON Business magazine as well as all our reports.

 

Marta Binek Specjalista ds. Obsługi Klienta

Marta na co dzień zajmuje się współpracą z członkami Klubu Pro Progressio. Dba i pilnuje, aby współpraca z Klubowiczami przebiegała sprawnie, a pakiety członkowskie były realizowane zgodnie z ich potrzebami. Jest w stałym kontakcie z Partnerami Klubu Pro Progressio. Marta zajmuje się networkingiem między firmami członkowskimi, wspiera organizację i prowadzenie wydarzeń biznesowych realizowanych przez Pro Progressio.

 

Prywatnie Marta to człowiek orkiestra, gasi pożary jako Strażak w lokalnym OSP, aktywnie wspiera lokalne stowarzyszenia, od święta lukruje artystycznie pierniki, biwakuje, łowi ryby i lubi smakować życie!

Michał Matras Redaktor portalu FOCUS ON Business, Social Media Manager

Michał pełni równocześnie funkcję Redaktora portalu FOCUS ON Business oraz Social Media Managera. Jego umiejętności redakcyjne i zdolności do kierowania treściami sprawiają, że nadzoruje zarówno jakość treści na naszym portalu, jak i naszą obecność w mediach społecznościowych.

 

Michał nie boi się wyzwań. Pasję do redakcji łączy z umiejętnością kreowania skutecznych strategii online, co sprawia że Pro Progressio wciąż się rozwija i przekracza oczekiwania.

 

Michał prywatnie jest miłośnikiem eksplorowania kuchni świata oraz kolekcjonerem LEGO

Zapraszam do kontaktu:
Mira Kleban Asystentka Biura

Mira jest absolwentką Wschodnioeuropejskiego Uniwersytetu Narodowego im. Łesi Ukrainki oraz Uniwersytetu SWPS. Mira przyjechała do nas z Ukrainy i dołączyła do zespołu Pro Progressio w 2022 roku przejmując dbanie o administracyjne sprawy w bieżącej pracy biura. Dodatkowo wspiera redakcje portalu FOCUS ON Business oraz odpowiada za aktualizację bazy danych o nowych inwestycjach sektora BSS w Polsce czyli serwisu bssindex.com.

 

W wolnym czasie uwielbia tłumaczeniu poezji, gotowaniu i podróżom. Angażuje się w różnego rodzaju wolontariaty oraz doskonali grę na ukulele. 

 

 

Patrycja Zajko Specjalista ds. Obsługi Klienta

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Białostockiej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując zarówno w małych, prywatnych firmach, jak i dużych korporacjach czy instytucjach państwowych. Po 14 latach pracy zawodowej w Warszawie, wróciła do rodzinnego miasta. W Pro Progressio na stanowisku Specjalisty ds. obsługi klienta, każdego dnia wspiera działania związane z budowaniem i utrzymaniem relacji z Klubowiczami Pro Progressio.

 

W czasie wolnym od pracy skupia się na szeroko rozumianym samorozwoju, grze na pianinie oraz tworzeniu obrazów - diamentowy haft. Interesuje się również geopolityką.

Wiktor Doktór Prezes

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie, jako jedna z pierwszych osób w Polsce zainteresował się obszarem Customer Experience oraz Call Contact Centre. Wybitny ekspert branży outsourcingu, analityk rynku, wyspecjalizowany w obszarach związanych z nowoczesnymi usługami dla biznesu takimi jak BPO, GBS, SSC jak również z tematyką nearshoringu i offshoringu.

 

Jest prezesem Pro Progressio, Członkiem Rady Dyrektorów Deutscher Outsourcing Verband, Członkiem Rady Pracodawców Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Należy do grona najważniejszych osobowości outsourcingowych w Polsce i wielokrotnie był nagradzany za swój wkład w rozwój sektora usług dla biznesu w Polsce. Autor podcastów "BSS bez tajemnic" i "Good Morning BSS World", w których wraz ze swoimi rozmówcami analizuje i omawia bieżące ważne dla sektora BSS tematy i kierunki rozwoju.

 

Prywatnie – amator nurkowania, dobrej kuchni, miłośnik klocków LEGO i spełniony tata dwójki młodych ludzi z Pokolenia Z.

 

Zapraszam do kontaktu: