Dołącz do klubu

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ
Agata Stolarz Menedżer ds. Operacyjnych
Dymitr Doktór Redaktor Naczelny Outsourcing&More
Marta Binek Specjalista ds. Obsługi Klienta
Wiktor Doktór Prezes
Agata Stolarz Menedżer ds. Operacyjnych
Agata na co dzień zajmuje się współpracą z członkami Klubu Pro Progressio. Dba i pilnuje, aby współpraca z Pro Progressio przebiegała sprawnie, a pakiety członkowskie były realizowane zgodnie z potrzebami Klubowiczów. Przygotowuje raporty dla firm członkowskich i jest w stałym kontakcie z Partnerami Klubu Pro Progressio.

Agata zajmuje się networkingiem między firmami członkowskimi oraz wspiera organizacje i prowadzenie wydarzeń biznesowych realizowanych przez Pro Progressio.
Zapraszam do kontaktu:
Dymitr Doktór Redaktor Naczelny Outsourcing&More

Dymitr jest praktykiem i pasjonatem rozwiązań optymalizacyjnych, które można zastosować nie tylko w pracy, ale również w codziennym życiu. Lubi doskonałość, harmonię i możliwie najlepsze wykorzystanie dostępnych zasobów przy realizacji każdego projektu. Ceni niestandardowe podejście do rozwiązywania problemów, dobre praktyki i etykę biznesową. 

W Pro Progressio odpowiada za finanse oraz działania marketingowe firmy. Jest też Redaktorem Naczelnym magazynu Outsourcing&More oraz portalu OutsourcingPortal, gdzie stawia sobie za cel edukować rynek z zakresu nowoczesnych usług dla biznesu, w tym outsourcingu oraz optymalnego wykorzystania zasobów.

Zapraszam do kontaktu:
Marta Binek Specjalista ds. Obsługi Klienta

Marta na co dzień zajmuje się współpracą z członkami Klubu Pro Progressio. Dba i pilnuje, aby współpraca z Pro Progressio przebiegała sprawnie, a pakiety członkowskie były realizowane zgodnie z potrzebami Klubowiczów. Jest w stałym kontakcie z Partnerami Klubu Pro Progressio.

Marta zajmuje się networkingiem między firmami członkowskimi oraz wspiera organizacje i prowadzenie wydarzeń biznesowych realizowanych przez Pro Progressio.

Wiktor Doktór Prezes
Wiktor Doktór jest wybitnym ekspertem branży outsourcingu i specjalizuje się w wielu obszarach związanych z nowoczesnymi usługami dla biznesu, włącznie z BPO i SSC oraz tematyką nearshoringu i offshoringu. Jest prezesem Pro Progressio – organizacji zajmującej się doradztwem i konsultingiem z zakresu nowoczesnych usług dla biznesu. Wiktor należy do grona najważniejszych osobowości outsourcingowych w Polsce i wielokrotnie był nagradzany za swój wkład w rozwój sektora usług dla biznesu w Polsce.

Wiktor reprezentuje w Polsce takie organizacje jak Niemieckie Stowarzyszenie Outsourcingu (Deutscher Outsourcing Verband), European Outsourcing Council IAOP oraz Emerging Europe Alliance.
Zapraszam do kontaktu: