Dołącz do klubu

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ
Agata Stolarz Menedżer ds. Operacyjnych
Aleksander Znosko-Czarnecki Content Manager
Dymitr Doktór Redaktor Naczelny FOCUS ON Business
Ewelina Szindler Event Manager
Marta Binek Specjalista ds. Obsługi Klienta
Patrycja Zajko Specjalista ds. Obsługi Klienta
Wiktor Doktór Prezes
Agata Stolarz Menedżer ds. Operacyjnych

Agata na co dzień zajmuje się współpracą z członkami Klubu Pro Progressio. Dba i pilnuje, aby współpraca z Pro Progressio przebiegała sprawnie, a pakiety członkowskie były realizowane zgodnie z potrzebami Klubowiczów. Przygotowuje raporty dla firm członkowskich i jest w stałym kontakcie z Partnerami Klubu Pro Progressio.

 

Agata zajmuje się networkingiem między firmami członkowskimi oraz wspiera organizacje i prowadzenie wydarzeń biznesowych realizowanych przez Pro Progressio.

Zapraszam do kontaktu:
Aleksander Znosko-Czarnecki Content Manager

Aleksander w Pro Progressio pełni rolę Content Managera w projekcie ARENA (arena.proprogressio.pl). Dzięki niemu mamy możliwość codziennego zapoznawania się z najnowszymi materiałami z Polski i ze świata, m.in. w obszarze newsów, podcastów czy raportów.

 

Prywatnie ukończył z wyróżnieniem dwa magisteria: na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku "Zarządzanie marką i strategie marketingowe" oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku "Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce". Po godzinach podróżnik oraz pasjonat motoryzacji, sztuki i technologii.

Zapraszam do kontaktu:
Dymitr Doktór Redaktor Naczelny FOCUS ON Business

Dymitr jest praktykiem i pasjonatem rozwiązań optymalizacyjnych, które można zastosować nie tylko w pracy, ale również w codziennym życiu. Lubi doskonałość, harmonię i możliwie najlepsze wykorzystanie dostępnych zasobów przy realizacji każdego projektu. Ceni niestandardowe podejście do rozwiązywania problemów, dobre praktyki i etykę biznesową. 

W Pro Progressio odpowiada za finanse oraz działania marketingowe firmy. Jest też Redaktorem Naczelnym magazynu i portalu FOCUS ON Business, gdzie stawia sobie za cel edukować rynek z zakresu nowoczesnych usług dla biznesu, w tym outsourcingu oraz optymalnego wykorzystania zasobów.

Zapraszam do kontaktu:
Ewelina Szindler Event Manager

Ewelina w Pro Progressio pełni rolę Event Managera i odpowiada za wszelkie działania związane z realizacją wydarzeń biznesowych organizowanych przez Pro Progressio. Z uwagi na swoją pasję do fotografii dba również, by wspomnienia z naszych eventów zostały utrwalone na dłużej w pięknych kadrach.

 

Prywatnie wspiera przedsiębiorców w budowaniu i promowaniu ich wizerunku. Od 7 lat tworzy markę fotograficzną OHPHOTO. Za pomocą obiektywu "Stawia ludzi w dobrym świetle". Równolegle od 7 lat spełnia się w szeroko pojętym marketingu: od tworzenia contentu treści i grafik po organizację cyklów eventów. Jest autorką projektu „Zarządzanie Marką Osobistą”, który ma na celu edukować i pomóc świadomie budować swój wizerunek w biznesie.

Zapraszam do kontaktu:
Marta Binek Specjalista ds. Obsługi Klienta

Marta na co dzień zajmuje się współpracą z członkami Klubu Pro Progressio. Dba i pilnuje, aby współpraca z Pro Progressio przebiegała sprawnie, a pakiety członkowskie były realizowane zgodnie z potrzebami Klubowiczów. Jest w stałym kontakcie z Partnerami Klubu Pro Progressio.

 

Marta zajmuje się networkingiem między firmami członkowskimi oraz wspiera organizacje i prowadzenie wydarzeń biznesowych realizowanych przez Pro Progressio.

Patrycja Zajko Specjalista ds. Obsługi Klienta

Patrycja na co dzień zajmuje się współpracą z Członkami i Partnerami Klubu Pro Progressio. Dba i pilnuje, aby współpraca z Pro Progressio przebiegała sprawnie, a pakiety członkowskie były realizowane zgodnie z potrzebami Klubowiczów. Zajmuje się także networkingiem między firmami członkowskimi oraz wspiera organizację w realizacji wydarzeń biznesowych.

 

Patrycja jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Białostockiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w pracy w małych, prywatnych firmach, jak i dużych korporacjach oraz instytucjach państwowych.

Wiktor Doktór Prezes

Wiktor Doktór jest wybitnym ekspertem branży outsourcingu i specjalizuje się w wielu obszarach związanych z nowoczesnymi usługami dla biznesu, włącznie z BPO i SSC oraz tematyką nearshoringu i offshoringu. Jest prezesem Pro Progressio – organizacji zajmującej się doradztwem i konsultingiem z zakresu nowoczesnych usług dla biznesu. Wiktor należy do grona najważniejszych osobowości outsourcingowych w Polsce i wielokrotnie był nagradzany za swój wkład w rozwój sektora usług dla biznesu w Polsce.

Wiktor reprezentuje w Polsce takie organizacje jak Niemieckie Stowarzyszenie Outsourcingu (Deutscher Outsourcing Verband), European Outsourcing Council IAOP oraz Emerging Europe Alliance.

Zapraszam do kontaktu: